Floral

Rozkvetlá louka, vůně květin, svěží vzduch, zpěv ptáků, sluníčko. Také se těšíte na jaro? Pusťte si jaro spolu s trochou romantiky do svého šatníků a domova. Jaro/léto 2018 patří novému trendu floral, který bude určitě vyhovovat příznivcům romantiky. Kdysi byl tento trend spojovaný s hippies, folklorem či venkovem. Do tohoto trendu patří nejen výšivky a potisky nýbrž i aplikace s různými květinovými vzory, nejčastěji však červená růže, kterou najdete na veškerém oblečení, od topu až po boty.

Floral můžeme obohatit o blyštivé kamínky nebo něžné perly, jenž napomohou vytvořit dokonalý romantický vzhled. Pokud však nepatříte mezi fanoušky kytiček, ale přesto chcete být trendy, pořiďte si doplňky v tomto stylu, určitě neuděláte krok vedle náhrdelníkem či pouhou ozdobou do vlasů. Rozhodně není nutné nosit floral na všem oblečení a doplňcích, nic se nemá přehánět. Doporučujeme kombinovat tento styl dále jen s jednobarevnými, nevzorovanými kousky, které má doma snad každý. Dokonce ani pánové se nemusí obávat nositelnosti tohoto vzoru, výrazná kravata či motýlek v kombinaci s jednobarevným sakem a košilí pro ty konzervativnější. Moc konzervativní? Což takhle košile s kytičkovým designem pro odvážnější z našich mužů.

Chcete trendově bydlet? Kupte si některý z našich polštářů, ubrusů či jiných bytových textilií, určitě vám dodají pocit svěžesti jara pokaždé, když příjdete domů.

Nechcete utrácet za nové oblečení boty či bytové doplňky? Zkuste zapojit svou fantazii a ruce! Nákupem na našem eshopu by to mohlo všechno začít, vyberte si u nás látku s krásným květovaným vzorem a začněte svůj DIY projekt. Nepovažujete se za dostatečně šikovné? Nevadí, zkuste si podle nás vyrobit jednoduchý polštář v trendovém tvaru kaktusu.

Sdílejte s námi vaše výrobky na facebooku, kde nás najdete jako Hedva Český Brokát a nebo na Instagramu jako Hedva_brokat, označte fotku s vaším výrobkem #floralhedva a pochlubte se nám. Budeme se těšit na vaše fotky!

 Obrázek článku