Vážení zákazníci na našich kamenných prodejnách i na e-shopu bude od pátku 19. 4. do pondělí 22 .4. 2019 zavřeno. Přejeme Vám veselé Velikonoce a těšíme se na Vás po svátcích.

Hello summer

carousel_HI_SAILORS

Dovolená

Období, na které se všichni těšíme. Jen si ji představte prožít na luxusní jachtě ve skvělé společnosti, zní to jako sen, že? K takovéto příležitosti se, ale musíte patřičně oblékat a my víme jak, prohlédněte si naše výrobky s námořnickými motivy a buďte IN. Oblékejte naši kolekci  na večerní párty či garden party a buďte hvězdou večera.

 

Modré sako, bílé kalhoty a kožený hnědý pásek, jsou klasika ale  s našimi doplňky vytáhnete svůj outfit na vyšší level. 

NÁMOŘICKÝ STYL

Klasika každé léto, jenž znamená – tmavě modré pruhy s bílými, doplněné o červenou barvu, pouze takto je to to pravé ořechové. Námořnický styl se hodí ke každému, nehledě na počet vrásek, šedivých vlasů, váhu, výšku nebo pohlaví. Naše kolekce s názvem Hello summer je sázkou na jistotu, se kterou nešlápnete vedle. Nemusíte se bát žádného faux pax. Hello summer jsme obohatili o vzor kotviček, kormidel a plachetnic, které vám připomenou dovolenou u moře.Jak Hello summer nosit?

Jako vždy platí pravidlo méně je někdy více. Pokud vám vyváření outfitů nedělá problém a vaše looky pravidelně sklízí úspěchy, klidně se celí zahalte do Hello summer. V opačném případě vyberte jeden kousek z naší kolekce a zbytek dolaďte jednobarevným oblečením. Nemusíte se ani obávat vzorů, ty postačí na jednom kousku, na němž udělají spoustu parády. Nezapomeňte červenou barvu, která se stala neodmyslitelnou součástí námořnického stylu.

 

Doma stylově

Kolekce Hello summer se nevyhne ani bytovému sortimentu. Nechejte si ušít závěsy, ubrus nebo povlečení na míru z látky, která vystyluje váš byt či dům. Tu najdete na našem e-shopu http://www.hedva-fashion.cz/latky/

 

 

TIP

Pro celou rodinu

Hledáte v parních letních dnech stinné místo k posezení? Podívejte se na web www.stiniciplachta.cz a objednejte si vlastní stínící plachtu na míru.

 

 

Pro děti

Chtěli byste udělat radost svým dětem? Což takhle malý teepee stan? Využijte náš prodej metráže a zabavte své děti společnou výrobou stanu.

 

Buďte tvořiví, buďte IN, buďte Hello summer!

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.