Na vlně jara

Jarně a bezpečně

Chcete si udělat radost i v této složité době? Máme pro vás super řešení - šátek, který lze velmi dobře kombinovat s rouškou. Ptáte se kam tento šátek asi tak budete nosit? Co například na zdravotní procházku, na níž si pročistíte hlavu, přijdete na jiné myšlenky a změníte na chvíli prostředí.

Šátek Není pouhým doplňkem vašeho outfitu, dokáže také ochránit proti nepříjemnému chladnému vánku, který je v tomto ročním období obvyklý.

Mysleli jsme i na to, aby šátek ladil s rouškou. Pokud chcete pozvednout celkovou jarní náladu doporučujeme nebát se kombinovat barevnou roušku se šátkem. Netoužíte-li  po pestrém provedení, máme pro vás jednobarevnou černou roušku vyrobenou ze 100% bavlny. Černá se přece vždy hodí, skvěle se kombinuje, je elegantní a vhodná jak pro ženy tak i pro muže.

Hedvábné pánské šátky jsme vybírali v decentních a oblíbených barvách mužů. A ano jsou opravdu ze 100% hedvábí, což znamená jediné - kvalitu, luxus a přírodní materiál. Hedvábí je od pradávna znakem opravdové kvality a luxusu a proto tento luxus nesmí chybět ve vašem šatníku. Pokud toužíte po kvalitním šatníku rozhodně věnujte svůj čas naší sekci hedvábných pánských doplňků, s nimiž nikdy nešlápnete vedle.

Jelikož známe naše zákaznice, připravili jsme barevné šátky v různých rozměrech s florálními motivy.  Ke každé ženě patří květina a kabelka, obojí najde u nás. Květinu na šátku a kabelku v sekci kabelky a tašky. Jak dámy rády tvrdí - "Kabelek není nikdy dost" a pánové jsou za ně také někdy rádi. Ptáte se jak je to možné? Inu i muži jsou vděční, když si mají kam uschovat své věci.