Brocade Ondrin 160 RIBBONS LITTLE FLOWERS salmon | 22
Code: MS003123Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Folk Ribbons |
|---|---|
| Flower color: | Green |
| Warp color: | Salmon |
| Pattern/Motif: | Floral |
| Type of brocade: | Ondrin |
| Material composition: | 100% viscose |
| Width: | 160 cm |
| Weight: | 196 g/m² |
| Location: | Severovýchodní Čechy |
| Ribbon block width: | 13 cm |
| Care symbols: | symboly2 |
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
