Vážení zákazníci, ve dnech 22. 7. - 2.8. 2019 čerpá naše firma celozávodní dovolenou, proto bude provoz e-shopu omezen. Objednávky přijaté do půlnoci 24. 7. 2019 budou expedovány 26.7. 2019. Později přijaté objednávky budou expedovány po ukončení dovolené 5.8. 2019. Od tohota data opět denně.

Do tanečních

carousel_tanecni  

Raz, dva, tři, dva, dva, tři

Místo kde si mladí pánové a dámy osvojují základy společenských tanců, ale také základy etikety. Celým kurzem provází taneční mistr a taneční mistrová, kteří se budou snažit roztančit každého studenta.

Co si obléct do tanečních?

Pánové se musí především obrnit pevnými nervy, pak budou muset zavítat do obchodu a začít nakupovat - tmavý oblek, košile, pohodlné boty, nějakou slušivou kravatu či motýlka a důležité rukavičky. Poslední dvě položky na vašem seznamu vám budou určitě nařízeny. Co vám, ale nařídit nemohou je barva či styl kravaty nebo zmíněného motýlka.

 panska_kosile_SLIM_bila_1

Předvázaný nebo vázací?

Určitě nesahejte po nejlevnější variantě jen kvůli ceně. Motýlek na zapnutí není špatný pro ty, kteří se opravdu bojí umění jeho vázání , opravdový gentleman si ale poradí s vázacím motýlkem. Vázací verze je sice náročná, ale opravdu stojí za těch několik pokusů, nikde není psáno, že motýlek musí být symetrický.

 53400339_motylek_saten_modra     53400766_motylek_dreveny_saten_cervena_2   53401689_motylek_vazaci_saten_cerny_1

 

Rukavičky

Snad každý je z prvních kroků v rytmu nervózní a potí se mu ruce. Takováto situace je trapná, nutí nás pořád myslet na další doteky a že našemu tanečnímu partnerovi to bude také nepříjemné. Právě z tohoto důvodu jsou nařízeny bílé rukavičky. Za prvé v nich mladý pán vypadá elegantně a za druhé jsou funkční.

 rukavicky_do_tanecnich_bile_bavlna

 

Kapesníček

Neopomeňte koupit i kapesníček do saka. Zde platí pravidlo, které jsme se již naučili ve článku o kapesníčku, tudíž nikdy ale opravdu nikdy nevybíráme stejnou barvu či motiv jako je tomu u kravaty. Pomůžeme vám i se skládáním, stačí pouze kliknout.

 

 

Malá příprava

Co je dobré vědět abyste se vyhnuli faux pas.

- Včasný příchod

-Vhodný oděv

- Bez žvýkačky v ústech

- Důležitá je osobní hygiena

- Nekuřte před kurzem

-Dodržujte etiketu (nabízíme dámě své rámě, jdete jako druhý do schodů a jako první ze schodů, při tanci nesjedete dámě níže než k bedrům)

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.