Brokát Ondrin 160 STUHY KVÍTEČKA lososová | 22
Kód: MS003123Detailní popis produktu
Krojová stuha - jedinečný textilní materiál s vytkaným květinovým vzorem.
KVÍTEČKA je stuhou, která vychází z tradičních vzorů Severovýchodních Čech.
Stuhy jsou tkány jako běžné metrové zboží, které je dle potřeby zákazníka stříháno a prodáváno v tzv. blocích.
Jeden blok obsahuje 3,20 m stuhy - tedy přesně 2 kusy v šíři 13 cm a délce 160 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krojové stuhy |
|---|---|
| Barva květu: | zelená |
| Barva osnovy: | lososová |
| Motiv/vzor: | florální |
| Druh brokátu: | Ondrin |
| Materiálové složení: | 100% viskóza |
| Šíře: | 160 cm |
| Gramáž: | 196 g/m² |
| Lokalizace: | Severovýchodní Čechy |
| Šířka: | 13 cm |
| Ošetřovací symboly: | symboly2 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
