Brokát Ondrin 160 STUHY ŠÍPKOVÁ RŮŽE lososová | 32
Kód: MS003129Detailní popis produktu
Stuhy jsou tkány jako běžné metrové zboží, které je dle potřeby zákazníka stříháno a prodáváno v tzv. blocích.
Krojové stuhy lze našívat na různé krojové součásti popř. zaobroubit na šicím stroji a používat běžným způsobem.
Stuhy prodáváme v tzv. blocích. Jeden blok obsahuje 3,6 m stuhy - tedy přesně 2 kusy v šíři 13 cm a délce 160 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krojové stuhy |
|---|---|
| Barva květu: | růžová |
| Barva osnovy: | lososová |
| Motiv/vzor: | florální, šípková růže |
| Druh brokátu: | Ondrin |
| Materiálové složení: | 100% viskóza |
| Gramáž: | 196 g/m² |
| Lokalizace: | Piešťany |
| Šířka: | 13 cm |
| Ošetřovací symboly: | symboly2 |
| Délka hotové stuhy: | 160 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HEDVA ČESKÝ BROKÁT, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Opavská 463/23, 795 01 Rýmařov |
| E-mail : | eshop@hedvabrokat.cz |
