Brokát Ondrit 160 STUHY KLÁSEČKA lososová | 22
Kód: MS003143Detailní popis produktu
Krojová stuha - jedinečný textilní materiál s vytkaným květinovým vzorem.
KLÁSEČKA je stuhou, která vychází z tradičních vzorů Severovýchodních Čech.
Stuhy jsou tkány jako běžné metrové zboží, které je dle potřeby zákazníka stříháno a prodáváno v tzv. blocích.
Jeden blok obsahuje 3,20 m stuhy - tedy přesně 2 kusy v šíři 6 cm a délce 160 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krojové stuhy |
|---|---|
| Barva květu: | vícebarevná |
| Barva osnovy: | lososová |
| Motiv/vzor: | florální |
| Materiálové složení: | 100% viskóza |
| Gramáž: | 234 g/m² |
| Lokalizace: | Severovýchodní Čechy |
| Šířka: | 6 cm |
| Ošetřovací symboly: | symboly2 |
| Délka hotové stuhy: | 160 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
