Vážení zákazníci, v souvislosti s nařízením vlády v závislosti na aktuální situaci COVID-19, jsme dočasně omezili platby pouze na platby online a bankovní převod. Jako vhodný způsob dopravy volte nabízené přepravní společnosti nebo naše výdejní místa. Celou situaci sledujeme a budeme vás informovat. Děkujeme za pochopení.

Zpátky do školy

 

Hola hola, škola volá

                Ano už je tady opět období návratu do školy, HEDVA ČESKÝ BROKÁT myslí samozřejmě i na děti a tak vám přinášíme kolekci "Zpátky do školy", která se nese na vlně tyrkysové, růžové a zelené. Dětské regaty, motýlky, šátky, kapsáře, pytlíky na papuče a nejen ony na vás netrpělivě čekají v nových motivech oveček, brýlí a popsané tabule.

                Konec prázdnin se neodkladně blíží, dětem se při myšlence na opětovné zasednutí do lavic otáčí koutky rtů směrem dolů, zatímco bulvy nahoru. Rodiče jsou rádi za školní systém, jelikož nebudou muset řešit hlídání svých ratolestí po dobu své pracovní doby či vařit obědy den dopředu.

 

 

Ale

                Musíme nakoupit školní potřeby, ale čas neúprosně běží, ceny jsou mnohdy vysoké, narůstá stres a nevíme kudy kam. Neznáme rodiče, který by si s tímto nedělal hlavu každý rok v srpnu.

                My vám rádi pomůžeme. Sice u nás nekoupíte všechny sešity, tužky, gumy, obaly, pravítka a podobně, ale zato najdete například pytlíky na papuče, kapsáře, sportovní vaky na cvičební úbor, zástěry do výtvarné výchovy. Se značkou Pleas poskládáme nejen onen úbor, ale také vhodný školní  či volnočasový outfit, jelikož děti pořád  rostou a šatník je potřeba obměňovat.

 

Trocha matematiky

                Přemýšlíte o cenách všeho co vaše dcera nebo syn potřebují a nestačíte se divit kolik co stojí. Začněme tedy přemýšlet jinak. Koupíme-li jednu kvalitní věc za vyšší cenu, můžeme počítat s tím, že nám vydrží několik dalších let. Za kvalitu se sice platí, ale vše má své pro a proti.

                Například naše suprová zástěrka do výtvarné výchovy ochrání proti zašpinění oblečení a tedy i vaši peněženku od dalšího nákupu, tomu říkáme dvě mouchy jednou ranou.

      

 

Školka

                Máte-li ještě menší dítě, které jde teprve do mateřské školky, určitě oceníte naše pyžama, spodní prádlo, ponožky, ručníky,  roztomilé vaky či polštářek, který mu zpříjemní den.

 

Jako elegán

                Přemýšlíte o dokonalém outfitu k prvnímu školnímu dni pro vaše dítě? Na našich prodejnách si můžete vybírat z aktuální kolekce "Zpátky do školy". Z vašeho školáčka může být krásný malý gentleman.

                Samozřejmě jsme nezapomněli ani na holčičky, pro ty jsme si připravili šátky a čelenky, se kterými udělají spoustu parády.

 
    

  

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.