Vážení zákazníci, ve dnech 22. 7. - 2.8. 2019 čerpá naše firma celozávodní dovolenou, proto bude provoz e-shopu omezen. Objednávky přijaté do půlnoci 24. 7. 2019 budou expedovány 26.7. 2019. Později přijaté objednávky budou expedovány po ukončení dovolené 5.8. 2019. Od tohota data opět denně.

Zpátky do školy

 

Hola hola, škola volá

                Ano už je tady opět období návratu do školy, HEDVA ČESKÝ BROKÁT myslí samozřejmě i na děti a tak vám přinášíme kolekci "Zpátky do školy", která je v základních barvách  - červená, zelená, modrá. Dětské regaty, motýlky a nejen ony na vás netrpělivě čekají.

                Konec prázdnin se neodkladně blíží, dětem se při myšlence na opětovné zasednutí do lavic otáčí koutky rtů směrem dolů, zatímco bulvy nahoru. Rodiče jsou rádi za školní systém, jelikož nebudou muset řešit hlídání svých ratolestí po dobu své pracovní doby či vařit obědy den dopředu.

 zpátky do školy 

Ale

                Musíme nakoupit školní potřeby, ale čas neúprosně běží, ceny jsou mnohdy vysoké, narůstá stres a nevíme kudy kam. Neznáme rodiče, který by si s tímto nedělal hlavu každý rok v srpnu.

                My vám rádi pomůžeme. Sice u nás nekoupíte všechny sešity, tužky, gumy, obaly, pravítka a podobně, ale zato najdete například pytlíky na papuče, kapsáře, sportovní vaky na cvičební úbor, zástěry do výtvarné výchovy. Se značkou Pleas poskládáme nejen onen úbor, ale také vhodný školní  či volnočasový outfit, jelikož děti pořád  rostou a šatník je potřeba obměňovat.

 zpátky do školy

Trocha matematiky

                Přemýšlíte o cenách všeho co vaše dcera nebo syn potřebují a nestačíte se divit kolik co stojí. Začněme tedy přemýšlet jinak. Koupíme-li jednu kvalitní věc za vyšší cenu, můžeme počítat s tím, že nám vydrží několik dalších let. Za kvalitu se sice platí, ale vše má své pro a proti.

                Například naše suprová zástěrka do výtvarné výchovy ochrání proti zašpinění oblečení a tedy i vaši peněženku od dalšího nákupu, tomu říkáme dvě mouchy jednou ranou.

zpátky do školy      zástěrka do výtvarné výchovy

Školka

                Máte-li ještě menší dítě, které jde teprve do mateřské školky, určitě oceníte naše pyžama, spodní prádlo, ponožky, ručníky,  roztomilé vaky či polštářek, který mu zpříjemní den.

 

Jako elegán

                Přemýšlíte o dokonalém outfitu k prvnímu školnímu dni pro vaše dítě? Na našich prodejnách si můžete vybírat z aktuální kolekce "Zpátky do školy". Co například bílá košile, modrá regata v kombinaci s vestičkou a kalhoty. Z vašeho školáčka může být krásný malý gentleman.

                Samozřejmě jsme nezapomněli ani na holčičky, pro ty jsme si připravili zvláštnost, kterou ocení asi každá maminka se smyslem pro originalitu. I malé princezny mohou vyrazit do školy s motýlkem na košili a zároveň v sukýnce.

 
    motýlek holčička

  

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.