Brokát 51332 160 STUHY LUČNÍ KVÍTÍ lososová | 82
Kód: MS003141Detailní popis produktu
Krojová stuha - jedinečný textilní materiál s vytkaným květinovým vzorem.
Stuhy jsou tkány jako běžné metrové zboží, které je dle potřeby zákazníka stříháno a prodáváno v tzv. blocích.
Krojové stuhy lze našívat na různé krojové součásti popř. zaobroubit na šicím stroji a používat běžným způsobem. Naše stuhy mají na svém okraji látku bez vzoru, díky čemuž ji lze zahnout a zaobroubit.
Stuhy prodáváme v tzv. blocích. Jeden blok obsahuje 3,20 m stuhy - tedy přesně 3 kusy v šíři 7,5 cm a délce 160 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krojové stuhy |
|---|---|
| Barva květu: | vícebarevná |
| Barva osnovy: | lososová |
| Motiv/vzor: | florální, luční květy |
| Druh brokátu: | 51332 |
| Materiálové složení: | 100% viskóza |
| Gramáž: | 274 g/m² |
| Lokalizace: | Chodsko |
| Šířka: | 8 cm |
| Ošetřovací symboly: | symboly2 |
| Délka hotové stuhy: | 160 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HEDVA ČESKÝ BROKÁT, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Opavská 463/23, 795 01 Rýmařov |
| E-mail : | eshop@hedvabrokat.cz |
