Vánoční objednávky. Vážení zákazníci, chcete-li mít jistotu, že své vánoční dárky dostanete do Vánoc, doporučujeme objednat nejpozději do 15.12. 2019. Objednávky přijaté 19.12 budou ještě expedovány 20.12. ale bez záruky doručení do vánoc. Později přijaté objednávky budou expedovány po Novém roce od 6.1. 2020 opět denně.

Dorota

 

Další podzimní kolekce je tady, tentokrát v károvaném kabátku. Líbí se vám venkovský styl, z něhož dýchá pravá vesnická atmosféra, vůně horkého šípkového čaje, sušených bylinek a zvuk praskajícího dřeva v krbu, který dodává příjemný pocit útulnosti? Právě takovou dokonalou atmosféru si můžete vytvořit doma s našimi úžasnými výrobky.

"Dorota" se skvěle hodí do malebných, útulných roubenek, na chalupu, stylových restaurací, ale také do vašeho obydlí, patříte-li mezi milovníky venkovského stylu.

 

 

Bytový textil

S ochlazujícím se podzimem doma bohužel cítíme každičký průvan, proti němuž můžete nyní bojovat pomocí textilní zarážky. Tu položte ke spodnímu okraji okna nebo dveří a nepříjemnému závanu vzduchu bude konec. Aby váš interiér působil celistvě, máme pro vás povlaky na polštáře, které budou se zarážkami dokonale ladit.

Jako pořádná hospodyně oceníte i stylovou zástěrku s kapsou, do které se vám vejde vše potřebné.

 

   

 

Přírodní materiály

Jelikož se přikláníme k aktuálnímu EKO stylu, což znamená používání přírodních materiálů a omezování umělých, vyrobili jsme tuto kolekci z čisté bavlny.

 

Proč Dorota?

Nejspíš se ptáte, proč jsme pojmenovali tuto kolekci ženským jménem Dorota. Nechali jsme se inspirovat českým venkovem a pohádkami, jako například "S čerty nejsou žerty".

 

 

Káro

Káro je velmi žádaným vzorem v tomto ročním období, najdete ho nejen v bytovém textilu, ale také na oblečení a módních doplňcích.

Červenobílá retro kombinace připomíná 60. léta minulého století, kdy tyto barvy byly velkým módním hitem.

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.