Vážení zákazníci, ve dnech 22. 7. - 2.8. 2019 čerpá naše firma celozávodní dovolenou, proto bude provoz e-shopu omezen. Objednávky přijaté do půlnoci 24. 7. 2019 budou expedovány 26.7. 2019. Později přijaté objednávky budou expedovány po ukončení dovolené 5.8. 2019. Od tohota data opět denně.

Emily

 

Do květnové kolekce  "Emily" se zamilujete. Květinovým vzorům v pudrovo-tyrkysových odstínech neodoláte.  Jméno Emily evokuje něžnost, jemnost a lehkost, což dokazují jeho držitelky jako například velmi známá herečka Emily Blunt, modelka Emily Ratajkowski nebo herečka a zároveň zpěvačka Emily Kinney.

 

Růže

Hlavním motivem "Emily" jsou květy, které snad nejlépe vystihují měsíc plný květin a jejich opojné vůně.

 

Evergreen

Právě výše zmíněný design je evergreenem, který nikdy ve světě módy nevyhasne a milují ho i slavní návrháři, jenž jej téměř pravidelně zařazují do svých kolekcí s různými dalšími vzory, které se nebojí společně prokombinovat.

 

My jsme si pro vás připravili krásné dámské šátky inspirované těmito květinami symbolizující Božské ženství, mateřství a lásku.

 

Floral style

Chcete změnu ve vaší domácnosti, ale nechcete nebo si nemůžete dovolit rekonstrukci? Začněte jednoduchými a levnějšími možnosti, jako například výmalba - ano jde o činnost, jenž není zrovna dvakrát rychlá a mnozí z nás ji nesnáší, ale na druhou stranu je nejvíce vidět. Nebo vyměňte závěsy, dekorace a změnu pocítíte ihned.

Libujete si ve vlastní výrobě doplňků do vaší domácnosti? Využijte naše metráže, z nichž si ušijete úžasné polštáře, závěsy či ubrusy.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.