MDŽ

8. březen

Svůj svátek mají něžná pohlaví po celém světě. Mezinárodní den žen, někteří si ho spojují s oslavami za minulého režimu. Svátek žen však byl poprvé slaven již v roce 1909 v USA a od roku 1975 je MDŽ oficiálně uznán Organizací spojených národů.

 

Jak slavit MDŽ?

Každý ho slaví po svém. Pánové jistě nic nepokazí květinou a drobným dárkem z firmy HEDVA ČESKÝ BROKÁT.

 

Vůně bylinek

Snad každá žena má ráda vůni čerstvých bylinek pro kuchyň i relaxaci. Obdarujete ji naší kolekcí HERB.

 

 

Nevíte, které výrobky vybrat? My vám poradíme, sestavili jsme pro vás tři druhy setů, které budou úžasným dárkem.

 

Kuchyňský set obsahuje zástěru, pytlík na bylinky a dekorativní utěrku. Set doporučujeme pro milovníky pravého domácího vaření s vůní bylinek. Mnohé kuchařky mají zálibu i v jejich pěstování, sběru a sušení. Igelitový sáček není pro skladování to pravé ořechové, už naše babičky věděly, že pro tyto účely se nejlépe hodí látkové pytlíky. Utěrka slouží jako krásná dekorace vašeho sporáku nebo jí můžete přikrýt buchty, či jiné domácí pečivo.

 

 

Do odpočinkového setu jsme zahrnuli příjemné, hebounké povlaky s krásnými výšivkami, které se budou vyjímat na vaší pohovce. Venkovský styl obýváku doladí vyšívaný napronek na konferenčním stole.

 

Oblíbili jste si provence styl a hledáte vhodné dekorace, jež by vše dokonale doladily? Chcete Provence nejen vidět ale i cítit? Vhodnou volbou bude vonný set, v němž najdete pytlík naplněný kvalitní levandulí.

 

 

Malé tipy

Máte „molí“ vetřelce v šatní skříni a ne a ne se jich zbavit? Zavěste vonný pytlíček a nezvaní hosté mile rádi vaši skříň opustí.

Spíte v noci neklidně? Levandulový pytlík položte na noční stolek nebo jej připevněte k posteli a dýchejte líbeznou vůni, po pár dnech této aromaterapie poznáte rozdíl k lepšímu.