Vážení zákazníci, ve dnech 22. 7. - 2.8. 2019 čerpá naše firma celozávodní dovolenou, proto bude provoz e-shopu omezen. Objednávky přijaté do půlnoci 24. 7. 2019 budou expedovány 26.7. 2019. Později přijaté objednávky budou expedovány po ukončení dovolené 5.8. 2019. Od tohota data opět denně.

Yellow Tulip


 
Také na vás jde jarní nálada? Cítíte v žilách proudění nové energie a máte chuť tak i ladit váš outfit? S naší kolekcí "Yellow Tulip" budete vypadat tak svěže, jak se jen cítíte. Zeleno-žlutá kombinace je ta pravá - jarní a pozitivní. Lze ji skvěle kombinovat a doplňovat dalšími fresh barvami.

 

 

Proč zelená a žlutá?

Je symbolem života, znovuzrození, svěžesti, mládí, přírody, jara a naděje. Zelenou volí lidé stateční a houževnatí. Zelená barva uklidňuje a dodává pocit vyrovnanosti.

 

Žlutá je povzbuzující a rozveselující barva. Považuje se za symbol moudrosti a vysoké inteligence. podporuje myšlení, povzbuzuje nervy a oživuje paměť. Potřebujete se uvolnit či pomoci při navazování kontaktů? Máte problémy s učením? Zavřete se se svými knihami do žluté místnosti!

 

 

zelená kravata

 

 

 

Zelený čtvrtek

Blíží se nám Velikonoce a s nimi spojovaný zelený čtvrtek. Právě v tento den je zvykem sníst cokoli zeleného jako například špenát, pažitku, petrželovou nať. Oblečte se ke slavnostnímu obědu stylově právě s pomocí kolekce " Yellow Tulip ".

 

 

 

 

Den svatého Patrika

 Zelené pivo, palačinky, zmrzlina a další pochoutky jsou spojovány s oslavami dne svatého Patrika. Chcete se přidat k oslavám? Mrkněte se na naše zelené kravaty.

 

 

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.