Vážení zákazníci, kvůli vládním nařízením zůstávají naše prodejny do odvolání zavřené. Prodejna v Rýmařově bude sloužit jako výdejna zásilek, každý všední den od 9.00 do 16:00. Děkujeme za pochopení.

Spring rain

 

Jemný déšť  jehož drobounké kapky dopadají na rozkvétající louku.. nezní to jako balzám na duši? Právě tento pohled nám byl inspirací pro kolekci březen 2019. Modrá společně s fialovou znázorňují  květy zvonků, pomněnek a hořců, zatímco zelená symbolizuje krásnou mladou trávu a listy kvítí.

 

Radost

Radujete se z jara, prvních slunečných paprsků  a máte celkově chuť se tak i oblékat?  Určitě volte tuto jedinečnou kolekci. Modrá patří mezi TOP 3 nejoblíbenější barvy mužů. Klasika je klasika, ale čas od času je potřeba malinká změna například v podobě kapesníčku do saka, který opravdu váš outfit dokáže posunout na jinou úroveň.

 

Fialová

  

 

V předchozích článcích jste si již mohli dočíst o významu zelené a modré barvy, nyní si rozeberme fialovou.

Fialová je považována za barvu mystickou je symbolem spirituality, duchovna ale i srdečnosti. Vzniká smícháním dvou naprostých protikladů -  klidné modré barvy a energické červené.

 

 

Provence

Vyzdobte si svoje obydlí do tématických barev pomocí naší další kolekce s názvem "Herb" v níž najdete dekorativní utěrky, zástěry, polštáře a krásné sety z těchto výrobků vytvořené. Ti kteří si libují ve stylu Provence tuto kolekci určitě ocení.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.