Vážení zákazníci, vzhledem k vládním nařízením budou prodejny - Praha, Brno a Plzeň uzavřeny. Prodejna v Rýmařově a Moravské Třebové zůstává otevřená. Děkujeme za pochopení

Stop plastu

Zamysleme se

Všichni dobře známe obrázky moří, pláží či řek znečištěných odpadky především těch plastových, ať už igelitové tašky, sáčky, PET lahve a mnohé další. Díky naší bezohlednosti naše planeta trpí. Můžeme to vidět i na zvířatech, omotané igelitové sáčky kolem krku, vrostlé kusy plastu v jejich tělech, umírající mláďata.

Opravdu chceme v takovém prostředí vychovávat naše děti a dávat jim za správný příklad tento obrázek?

 

Začni u sebe

 Je skutečně tak těžké po sobě hodit papírek či obal do patřičné popelnice? Velké změny musí začít u jednotlivců, naučme se uklízet sami po sobě a myslet ekologicky. Malé krůčky vedou k velkým věcem. Na vině nejsou pouze lidé, ale  samozřejmě i firmy, které používají plastové obaly a vůbec produkují spoustu plastu.

Mějme na paměti takovéto chování vštěpovat i svým dětem, čím dříve si osvojí určité návyky tím lépe. Přijmou za své a budou se takto chovat automaticky, takže jim nepřijde podivné třídit odpad či používat věci z přírodních materiálů.

 

A proto..

Přicházíme s nápadem, který odlehčí planetě. Používejte textilní tašky a dejte jasnou STOP igelitkám, které se nakonec válí v příkopě všude kolem silnic. S našimi taškami, které vám vydrží na dlouhá léta, ušetříte naši Zemi zbytečného odpadu.

 

 

Učme ekologii i děti!

 

Zabalte svačinu do papírových ubrousků namísto plastových sáčků a vložte ji do svačinového pytlíku, jenž uchrání sešity před umaštěním. Především prvňáčci potřebují ubrousek, nad nímž budou svačit, sáhněte raději po přírodních materiálech než-li po jeho umělohmotné verzi. Takovéto dětské potřeby naleznete na našem e-shopu.

 

Oblékejte sebe i svou celou rodinu do přírodních materiálů, nejen z ekologických, ale i hygienických důvodů. Kde však najít ty správné výrobky a ještě za rozumnou cenu? Prohlédněte si sekci "oblečení", zde najdete to co hledáte. Nezapomeňte ani na své obydlí, které se může vést na ekologické vlně. V nabídce "bytové doplňky a dekorace", najdete bavlněné pytlíky, utěrky, látkové metráže pro vaši vlastní tvorbu "no waste" potřeb.

 

 

Jaké jsou další výhody těchto výrobků?

Stačí vám nakoupit určité množství, které vyperete a můžete je používat pořád dokola, jsou ekologicky nezávadné, pěkně vypadají a mají více využití. Ptáte se jaké? Sáčky můžete používat při cestování, vložte do nich své boty či použité prádlo, utáhněte jej a nemusíte se bát ušpinění čistého prádla.

 

 

 

Sdílej

Rozšiřte tuto myšlenku mezi svými známými a zahajme éru nového způsobu života.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.